Zastanawiasz się, co robić, gdy odwiedzisz Zakopane? Czy jesteś entuzjastą góralskiego klimatu i uwielbiasz biesiadować? A może szukasz sposobu na miłe spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi?

Mamy coś specjalnego dla Ciebie!

Kulig Zakopane — must-have w zimowej stolicy Polski!

Kulig w Zakopanem to niesamowite przeżycie, które pozwoli Ci całkowicie zanurzyć się w góralskim, zakopiańskim klimacie! Wiatr we włosach, kubek rozgrzewającego napoju w dłoni, huczna uczta, smaczne jedzenie i góralska muzyka w tle…

Brzmi cudownie, prawda?

Jeśli jesteś już w Zakopanem, musisz skorzystać z Magicznego Kuligu. Organizatorzy zapewniają doskonałą zabawę!

To atrakcja, która zapadnie w pamięć na długie lata. W kuligu mogą również wziąć udział dzieci — to świetna rozrywka dla każdego, w przystępnej cenie!

Rozmowny woźnica uraczy Was ciekawymi opowieściami i podzieli się fascynującymi informacjami o Tatrach i Zakopanem.

Ciesz się malowniczą przyrodą i pięknymi górami. Trasy Magicznych Kuligów zostały zaplanowane tak, aby pokazać uczestnikom wszystkie najciekawsze widoki w Zakopanem.

Oddychaj świeżym, górskim powietrzem i zanurz się w góralskim klimacie!

Co robić w Zakopanem?

Pośmigać kuligiem!

Magiczne Kuligi organizowane są w taki sposób, aby każdy uczestnik przeżył przygodę, której nigdy nie zapomni!

Do jednej ręki dostaniesz płonącą pochodnię, do drugiej kubek pysznego, rozgrzewającego napoju. Usiądziesz na wyściełanym owczą skórą miejscu i wyruszysz w drogę. Przygoda czeka!

Nie musisz martwić się o dojazd ani powrót. Magiczny Kulig organizuje transport na miejsce i z miejsca kuligu z ustalonego miejsca. Wiśta wio! Terminy kuligu są ustalane indywidualnie.

Kulig nie tylko zimą!

Magiczny Kulig ma również coś dla miłośników letnich przejażdżek, czyli kulig letni!

Przygotowali dla was wycieczkę wozem od Krupówek do urokliwych Bachledzkich Wierchów! Krupówki są główną atrakcją dla wszystkich odwiedzających Zakopane. To najbardziej znane ulice miasta i jeden z najbardziej znanych deptaków na świecie. Natomiast Bachledzkie Wierchy to popularne i malownicze szlaki spacerowe — miejsca obowiązkowe dla wszystkich, którzy chcą podziwiać piękną panoramę Zimowej Stolicy Polski.

Oczywiście nie zabraknie rozgrzewających napojów, góralskiej muzyki i zabaw! Przejażdżki trwają około godzinę, a podczas nich będziecie mogli podziwiać niezwykłe widoki Zakopanego! Przygotujcie się na niesamowitą przejażdżkę! Oczywiście latem, możecie zrezygnować z kalesonów… Czeka na Was góralska uczta! Każda z przejażdżek, zarówno zimą, jak i latem, kończy się biesiadą w szałasach, z występem na żywo góralskich kapel.

Będziecie mieli okazję spróbować smacznych, regionalnych potraw, a muzyka na żywo umili Wam czas. Oczywiście nie może zabraknąć grzanego wina i góralskiej herbaty! Smakowite dania regionalne, chleb ze smalcem, kiełbaski, góralska herbata, grzane wino… Te pyszności serwujemy dla was bez ograniczeń. Rytmiczna muzyka górali porwie was do tańca. Trudno będziecie usiedzieć w jednym miejscu! Taniec i muzyka górali są ważnymi elementami naszej kultury, stanowią pewnego rodzaju wizytówki Polski.

Jak dołączyć do Magicznego Kuligu? To naprawdę proste! Zadzwońcie do nich lub odwiedźcie stronę, aby zarezerwować termin – wszystko jest ustalane indywidualnie!