Lotnisko w Balicach jest jednym z portów lotniczych w Polsce, które obsługują największą liczbę podróżnych. Planując wylot właśnie stąd, trzeba mieć na uwadze parę istotnych kwestii związanych m.in. z dojazdem na lotnisko. Większość osób jako środek transportu wybiera własny samochód.

Jak najwygodniej dotrzeć na lotnisko w Balicach?

Na lotnisko w Balicach najprościej jest dojechać swoim samochodem. to zdecydowanie najbardziej komfortowy środek transportu, ponieważ zapewnia mnóstwo swobody przy organizowaniu wyjazdu. Wynika to w głównej mierze z tego, że daje pełną niezależność od publicznych środków transportu czy drogich taksówek. Poza tym w dzisiejszych czasach nie trzeba martwić się o to, co zrobić z autem po dotarciu na lotnisko – rozwiązanie stanowi bowiem parking. Balice pod tym względem mają dobrze rozwiniętą infrastrukturę.

Dlaczego warto zostawić auto na parkingu przy lotnisku?

Wymienić można parę ważnych przesłanek przemawiających na korzyść pozostawienia samochodu na parkingu. Lotnisko Kraków to doskonały przykład lokalizacji, która w tym zakresie jest w stanie sprostać wymogom nawet najbardziej wymagających kierowców. Pozostawienie auta na parkingu przy porcie lotniczym to w głównej mierze wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Nie trzeba martwić się o to, co stanie się z pojazdem i czy będzie on bezpieczny. Parkingi są wyposażone w różnego rodzaju zabezpieczenia skutecznie chroniące je przed dostępem niepowołanych osób. Stawki są atrakcyjne, ponieważ w branży parkingowej panuje obecnie spora konkurencja.

Jak wybrać i zarezerwować parking przy lotnisku w Balicach?

Parking przy lotnisku nie powinien być drogi. Wskazane jest również to, aby znajdował się możliwie jak najbliżej terminala. Usługodawca musi też zapewniać bezpłatny transport pod terminal i z powrotem. W lokalizacji Kraków-Balice parking obsługiwany przez Grupę Interparking to 400 miejsc postojowych z opcją rezerwacji online. Na stronie operatora usługi wystarczy wypełnić formularz, podając w nim termin i godzinę rozpoczęcia oraz zakończenia postoju.