Zielona Góra to doskonały przykład miasta, gdzie parkowanie często przysparza kierowcom różnych trudności. Warto zatem zainteresować się aplikacją mobilną do szybkich płatności za parkowanie, która zdecydowanie usprawnia wspomnianą czynność. Na czym polega jej działanie i dlaczego warto mieć ją zainstalowaną na swoim smartfonie?

Aplikacja do parkowania – jak to działa?

Parkomat w kieszeni – tym właśnie mianem określana jest aplikacja AnyPark. Parkowanie Zielona Góra staje się dzięki niej łatwiejsze, a co ważniejsze – tańsze. System działa we współpracy z zarządcami poszczególnych stref parkowania, dlatego warto sprawdzić, które konkretnie strefy w Zielonej Górze objęte są omawianą usługą. Tam, gdzie aplikacja znajduje zastosowanie, znajduje się jej logo. Największym plusem jej używania jest to, że zapłacić za postój można telefonem – bez konieczności korzystania z tradycyjnego parkomatu.

Aplikacja do parkowania – dlaczego przydaje się w Zielonej Górze?

Kierowcy z Zielonej Góry lub przyjeżdżający do tego miasta powinni używać aplikacji z paru ważnych powodów. Ogromnym jej atutem jest opcja sekundowego naliczania, dzięki której kierowca ponosi koszt rzeczywistego czasu postoju. W przypadku parkomatów wygląda to natomiast tak, że opłata naliczana jest za każdą rozpoczętą godzinę parkowania. Jak zatem nietrudno zgadnąć, w ten sposób da się naprawdę sporo zaoszczędzić. Użytkownicy aplikacji mają dostęp do funkcji premium – parkowanie jest wówczas jeszcze łatwiejsze. Ponadto z konta jednego użytkownika można uruchomić jednocześnie kilka sesji postojowych, co okazuje się szczególnie przydatne przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Wielu przedsiębiorców ma bowiem rozbudowane floty.

Aplikacja do parkowania – to jest ważne!

Decydując się na korzystanie z aplikacji, trzeba pamiętać o tym, że rejestracja i aktywacja konta klienta są równoznaczne z akceptacją regulaminu usługodawcy. Najlepiej wcześniej się zapoznać z tym dokumentem, aby wiedzieć, z czym dokładnie wiąże się stosowanie aplikacji w praktyce.